Munazzo Genel Hüküm ve Koşulları 

Madde 1: Terimlerin tanımı

1. Munazzo, şu genel şartlar ve koşullarda anlaşılmıştır: www.munazzo.com

2. Bu genel şartlar ve koşullar altında alıcı, aynı zamanda, adına ve adına hizmet verilenlerin yanı sıra, ürünlerin teslimatı için satın alma sözleşmeleri imzalananları da kapsar.

Madde 2: Genel / Uygulanabilirlik

1. Bu şartlar ve koşullar, alıcıların genel şart ve koşullarının tüm tekliflere, satın alma anlaşmalarına ve ürün teslimatlarına ve Munazzo ile alıcıları arasında hizmetlerin sunulması gibi tüm teklif ve anlaşmalara dahil edilmemesi için geçerlidir.

2. Herhangi bir satın alma veya diğer şartlar ve koşullar, bu şartlar veya koşullar Munazzo tarafından açıkça yazılı olarak kabul edildiği sürece, bir anlaşmanın yalnızca bir parçasıdır.

3. Geçmişte (diğer) genel şartlar ve koşullar altında sözleşme yapılan alıcı, bu genel şartlar ve koşulların alıcı ile Munazzo arasındaki müteakip anlaşmalara uygulanabilirliğini kabul eder.

Girişimcinin kimliği:

Telefon numarası: 073 82 00 362

E-posta adresi: info@munazzo.com

Ticaret Odası numarası: 64417360

KDV kimlik numarası: NL855657789B02

Madde 3: Hizmetlerin kullanımı

1. Hizmeti kullanmak için bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekir (bir “Hesap”). Hesabınıza erişim sağlayan güvenlik prosedürlerimizin bir parçası olarak bir tanım kullanıcı kodu, şifre veya başka bir bilgi verilirse, bu bilgileri gizlice ele almanız gerekir, bu bilgileri üçüncü bir tarafa ifşa edemezsiniz. Munazzo’daki bir kullanıcı kimlik kodu, hesabı oluşturduğunuz e-posta adresidir. Kullanıcı hesapları kesinlikle kişisel ve bireyseldir: bir kullanıcı hesabını başkalarıyla paylaşmasına izin verilmez. Bizce, bu kullanım şartlarının hükümlerine uymadığımız takdirde herhangi bir zamanda bir kullanıcı kimlik kodunu veya şifresini devre dışı bırakma hakkımız vardır.

2. Bir şirket için Munazzo servislerine bir abonelik satın alırsanız, onu temsil edersiniz.

– Bu şirketi bağlama yetkisine sahipsin ve bu anlaşmaya katılıyorsun;

– Bu anlaşmaya uyacaksınız;

– Munazzo’ya herhangi bir zamanda web sitesinde ve diğer tanıtım materyallerinde şirket logosunu kullanma yetkisi verirsiniz.

3. 13 yaşından küçüklerin hizmeti kullanmasına izin verilmemektedir. İkamet ettiği ülkenin yasaları izin veriyorsa, küçük çocuklar, ebeveynlerine veya yasal vasilerine, hesabın bu ebeveyn veya velinin onayı ile oluşturulduğunu belirtmek koşuluyla hizmeti kullanabilir.

Küçük çocuğunuzun veya hukuk departmanınızın bu servisi kullanmasına izin verirseniz, hem kendiniz hem de çocuğunuz veya hukuk departmanınız için bu hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, bu başvuruya sizin tarafınızdan izin verilip verilmediğine bakılmaksızın, çocuğunuzun ya da hukuk departmanınız tarafından hizmetin tüm kullanımından yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

4. Bu sözleşmeye uyduğunuz sürece, Munazzo, hizmete kullanım ve işbu sözleşmeye ve kullanım amacına uygun şekilde kullanım ve kullanım için sınırlı, iptal edilebilir, münhasır olmayan, devredilemez, alt lisanslanamayan bir hak verir. uygulanabilir mevzuat. Munazzo, ima edilen veya başka şekilde başka hiçbir hak vermez.

5. Hizmeti yasadışı veya istenmeyen diğer materyalleri dağıtmak için veya başkalarına veya hizmetin kendisine zarar vermesi durumunda kullanamazsınız. Örneğin, yapamazsınız:

(I) başka bir kişinin, örgütün veya Munazzo’nun hizmetine zarar vermek, tehdit etmek veya taciz etmek; (Ii) hizmette hasara, arızaya, aşırı yüklenmeye veya bozulmaya neden olabilir;

(Iii) bir hesabın satışı veya satın alınması dahil olmak üzere hizmetin herhangi bir bölümünü veya servise erişimi satmak veya yeniden dağıtmak;

(Iv) hizmeti değiştirmek, yönlendirmek veya erişmek için yetkisiz araçlar kullanmak veya kullanmaya çalışmak;

(V) servise erişmek veya onu kullanmak için otomatik bir işlem veya hizmet (örneğin bir bot, örümcek, Munazzo tarafından depolanan bilgilerin düzenli aralıklarla önbelleğe alınması veya metasearching) kullanmak veya verileri servisten silmek veya silmek;

(Vi) kullanımınıza sunmak istediğimiz veriler hariç, hizmetten tüm verileri elde etmek (veya almaya çalışmak).

Kullanıcı İçeriği

6. Hizmeti kullanarak, Munazzo’ya tüm materyalleri (bundan sonra “Kullanıcı İçeriği” olarak anılacak), tüm materyalleri (bunlarla sınırlı olmamak üzere metin, resimler ve diğer resimler dahil olmak üzere) kullanmak için dünya çapında, geri alınamaz, münhasır olmayan, telifsiz bir lisans vermektesiniz. ) postayla servise yüklediğiniz veya gönderdiğiniz. Belirtilen içerik, seçtiğiniz partiler hariç, üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Hizmete gönderilen tüm içeriğin tüm halka açık olduğunu kabul edersiniz.

7. Dosyalarınızı Munazzo’ya postalayarak gönderemez veya gönderemez ya da telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet haklarının açık izni olmadan telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet haklarıyla ilgili bir şekilde kullanamazsınız. Malzemenin korunmadığının tespitinden siz sorumlusunuz. Telif hakkı ihlali, ticari markalar, mülkiyet hakları veya bu yasağı ihlal ettiğinizden kaynaklanan diğer zararlardan yalnızca siz sorumlusunuz. Hizmette görüntülenen tüm ticari markalar ve / veya hizmet markaları, ilgili sahiplerinin münhasır mülküdür ve sahibinin izni olmadan kullanılamaz.

8. Munazzo, Kullanıcı İçeriği için herhangi bir mülkiyet hakkı talep etmez. Munazzo, hizmete yüklediğiniz veya gönderdiğiniz Kullanıcı İçeriğini düzenleme veya kaldırma hakkını saklı tutar. Hizmetin posta yoluyla servise yüklediğiniz veya kullanabildiğiniz Kullanıcı İçeriğinin bir kontrol işlemi veya doğrulama işlemi yoktur veya hizmet, hizmete sunulan Kullanıcı İçeriğini izlemez.

9. Kullanıcı İçeriğinize kimin erişimi olduğunu belirlersiniz. Hizmette Kullanıcı İçeriğinize başkalarına erişim izni verdiğinizde, ücretsiz olarak, yalnızca kullanım için, çoğaltmak, dağıtmak, görüntülemek, iletmek ve bu tür Kullanıcı İçeriği ile bağlantılı olarak kullanılmak üzere bu Kullanıcı İçeriğini kullanma hakkını vermezsiniz. hizmet. Başkalarının bu haklara sahip olmasını istemiyorsanız, Kullanıcı İçeriğinizi paylaşmak için hizmeti kullanamazsınız.

10. Hizmeti kullanarak Munazzo’ya, Kullanıcı İçeriğinizi hizmette kullanma, değiştirme, uyarlama, çoğaltma, dağıtma, yayınlama ve görüntüleme hakkını vermiş olursunuz. Bu haklar yalnızca Servisin çalışması için gerekli olan ölçüde geçerlidir.

11. Bu Kullanım Koşullarını veya yerel yasalarınızı ihlal eden Kullanıcı İçeriğine Hizmette izin verilmez. Munazzo, bu Kullanım Koşullarını uygulamak amacıyla içeriği gözden geçirme hakkını saklı tutar. Hizmette Kullanıcı İçeriğini başkalarını, telif haklarını, diğer fikri mülkiyet haklarını veya mülkiyet haklarını veya tanıtım veya gizlilik haklarını ihlal edecek şekilde paylaşırsanız, bu kullanım şartlarını ihlal ediyorsunuzdur. Sizin için gerekli tüm haklara sahip olduğunuzu ve Kullanıcı İçeriğinin kullanımının herhangi bir yasayı ihlal etmediğini beyan ve taahhüt ediyorsunuz.

İçeriğinizi hizmetten istediğiniz zaman ve aşağıdaki nedenlerle herhangi bir nedenle kaldırabiliriz:

(i) bu Kullanım Koşullarını ihlal ettiğinizde;

(Ii) Kullanıcı İçeriği depolama veya dosya boyutu sınırlarını aşıyor; veya

(iii) Hizmete erişiminizi iptal ediyoruz veya askıya alıyoruz.

Munazzo, bu kullanıcı sözleşmesinde belirtilen içeriğin uygunluğunu sağlamak için izleme yapar ve bu doğrulamanın bir sonucu olarak veya üçüncü taraflardan uygunsuz içerik bildirimi aldıktan sonra. Munazzo, herhangi bir veya tüm Kullanıcı İçeriğini hizmetten kaldırma hakkını saklı tutar. Munazzo’dan alınma talebinin ardından, kullanım koşullarını ihlal eden İçeriği derhal indirmeyi kabul edersiniz. Munazzo’dan gelen bir talebe uymamayı seçmeniz durumunda, servis bu tür içerikleri derhal devre dışı bırakma ve aynı zamanda servise erişiminizi saklı tutar.

12. Hizmete gönderdiğiniz Kullanıcı İçeriğinin yedeklenmesinden siz sorumlusunuz. Hizmete erişiminiz askıya alınmış veya iptal edilmişse, Kullanıcı İçeriğinizi Hizmetten kalıcı olarak kaldırabiliriz. Hizmete erişiminiz askıya alındıktan veya geri çekildikten sonra Kullanıcı İçeriğini size iade etme yükümlülüğümüz yoktur. Kullanıcı İçeriği bir son kullanma tarihi ile saklanmışsa, Kullanıcı İçeriğini o tarihten kaldırmayı seçebiliriz. Silinen Kullanıcı İçeriği geri alınamaz.

13. Munazzo’nun, hizmet içinde sergilenen ve Munazzo kaynağı dışındaki bir ülkeden kaynaklanan bir ürün veya Profesyonel Hizmetten sorumlu olmadığını kabul edersiniz. Ürünler veya Profesyonel Hizmetlerle ilgili tüm konular, yalnızca sizin ve üçüncü taraflar arasındaki satın alma koşulları, ödeme koşulları, garantiler, bakım ve teslimat dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü taraflarca sunulmaktadır. Üçüncü şahısların ürünleri veya Profesyonel Hizmetleriyle ilgili hiçbir garanti veya beyanda bulunmayız. Bizi düşünemezsiniz (ve biz böyle bir işlemden sorumlu olmayacağız) veya bu tür işlemlerle ilgili olarak herhangi bir gelir veya başka bir tazminat almış olabilirsiniz, ve

Ödemeler

14. Hizmetin tüm işlevleri ve özellikleri ödenmiş işlevselliklerdir (bundan sonra topluca “işlevsellikler” olarak anılacaktır). İşlevselliğin kullanımı için 30 gün içinde ödeme yapmayı kabul edersiniz. Zamanında böyle bir ödeme yapılmazsa, hizmete erişiminizi askıya alabilir veya iptal edebiliriz. Ödeme yapılmaması durumunda hizmete erişiminizin askıya alınması veya iptal edilmesi, hesabınızda kullanımına erişimin yanı sıra Hizmette saklanan Kullanıcı İçeriğinizin kaybolmasına neden olabilir.

15. Hizmet aracılığıyla verilen İşlevselliğin maliyetlerini ödemek için, bu işlevlere kaydolduğunuzda bir ödeme yöntemi istenir. Munazzo ile iletişim kurarak hesabınız ve ödeme yönteminiz hakkında bilgi isteyebilir ve değiştirebilirsiniz. Fatura bilgilerinizi her zaman güncel tutmayı kabul edersiniz.

16. Bir ödeme yöntemi sağlayarak,

(i) sağladığınız ödeme yöntemini kullanma hakkınız ve verdiğiniz bilgilerin doğru ve doğru olduğunu;

(Ii) Munazzo’yu, ödeme yönteminizi kullanarak işlevsellikten tahsil etmek için aldınız; ve

(iii) Munazzo’nun işlevler için ücret almasını sağladınız. Her fatura dönemini aylık olarak tahsil ediyoruz.

17. Hizmetimize abonelik, her fatura döneminde (aylık olarak) otomatik olarak yenilenir. Her fatura döneminin maliyeti, alınan hizmetlerin sayısı, mağazaların sayısı ve kanalların sayısı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer faktörlerle birlikte kullandığınız hizmetin işlevlerine dayanır. Ücret tutarının hesaplanması otomatiktir ve her fatura dönemine göre değişebilir. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgiyi Munazzo.com adresinde bulabilirsiniz. Aboneliğinizi iptal etmek için, sözleşmenizin yenilenmesini önlemek için bir sonraki fatura tarihinden önce İşlevsellikleri iptal etmeniz gerekir. Sürekli ödeme seçeneğini iptal ederseniz, hesabınız bir sonraki son tarihe kadar aktif kalacaktır. Böyle bir iptal durumunda, geri ödeme yapılmayacaktır. Hesabınızı, ödediğiniz sürenin bitiminden önce silerseniz, İptaliniz derhal işleme konacaktır. Hesabınızın silinmesi durumunda geri ödeme almayacaksınız.

18. Size e-posta yoluyla bir fatura vereceğiz. Tüm faturalarınızı daha sonra hizmetteki hesabınızda görebilirsiniz. Faturanızda bir hata yaptıysak, faturanızda ilk görülen hatayı 30 gün içinde bize bildirmeniz gerekir. O zaman hemen bir soruşturma başlayacağız. Bize bildirimde bulunmazsanız veya faturanızdaki herhangi bir hata zamanında bize bildirmezseniz, hatayı düzeltmek zorunda değiliz ve herhangi bir geri ödeme hakkınız sona erer. Munazzo ayrıca faturadaki yanlış bilgilerin yol açtığı zarardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

19. İşlevselliklerimizi kullandığınızda, İşlevsellikleri hemen teklif etmemizi kabul edersiniz. Yasaya göre bir soğutma dönemi olmadıkça bir iptal veya “soğuma süresi” hakkınız yoktur. İşlevsellik Ödemeleri (işlem veya abonelik olup olmadığına bakılmaksızın) iade yapılmaz.

20. Munazzo, işlevselliklerin fiyatını istediği zaman değiştirebilir ve fiyat değişikliğinden en az 15 gün önce sizi e-posta ile bilgilendirir. Bu, 17. paragrafta belirtilen faktörlerin bir sonucu olarak kayıttaki değişiklik için geçerli değildir. Fiyat değişikliğini kabul etmiyorsanız, fiyat değişikliklerini yürürlüğe koymadan önce fonksiyonları iptal etmeli ve İşlevsellikleri kullanmayı bırakmalısınız. İşlevselliğiniz için sabit bir süre ve fiyat teklif edilirse, bu fiyat süre boyunca yürürlükte kalacaktır.

21. Herhangi bir borç toplamak için katlandığımız tüm masrafları ödemek zorundasınız. Bunlar arasında, avukatların ücretleri ve ödeme yapılmaması durumunda diğer yasal masraflar ve masraflar bulunur.

22. Munazzo’nun size bir ödeme borcu varsa, bu ödemenin gerçekleşmesi için gereken tüm bilgileri bize zamanında ve doğru bir şekilde vermeyi kabul edersiniz. Bu ödemenin bir sonucu olarak doğabilecek her türlü vergi ve masraflardan siz sorumlusunuz. Ayrıca, herhangi bir ödeme hakkınız için belirlediğimiz diğer tüm şartları da sağlamalısınız. Hatalı bir ödeme aldıysanız, ödemeyi geri alabilir veya geri ödeme talebinde bulunabiliriz. Bunun gerçekleşmesi için bizimle birlikte çalışmayı kabul edersiniz. Önceden bildirimde bulunmaksızın ödemeyi size verme hakkını saklı tutarız. Bu, ödemelerde düzeltme ve / veya düzeltme yapılması durumunda gerçekleşir.

Madde 4: Teklifler / Sınai mülkiyet

1. Fiyat listeleri, genelgeler, ilanlar, sipariş onayları, mektuplar, nerede ve ne şekilde yayınlanmış olursa olsun teklifler her zaman zorunlu değildir.

2. Sınai ve fikri mülkiyet hakları ile telif haklarından doğan tüm haklar Munazzo’ya aittir.

Madde 5: Fiyatlar

1. Tüm fiyatlar KDV hariçtir ve aksi açıkça belirtilmedikçe Euro (€) olarak ifade edilmiştir.

2. Tüm fiyatlar, sözleşmenin imzalandığı tarihte geçerli olan fiyat listelerine veya daha sonra Munazzo bilgisayarlı bir sistem üzerinden veya e-posta veya yazılı olarak verilen fiyat fiyatlarına dayanmaktadır.

3. Anlaşmanın sona ermesinden sonra bir veya daha fazla maliyet fiyatı faktörü artarsa, Munazzo bunları fiyata dahil etme hakkına sahiptir.

Madde 6: Anlaşma

1. Munazzo, alıcıya telefonla 24 saat içinde e-posta ve / veya yazılı olarak sipariş vermesi halinde alıcıya internet mağazası aracılığıyla veya telefonla, e-posta ile veya yazılı olarak sipariş verdiğinde bir anlaşma yapılır. . siparişi kabul etmedim. Yukarıdakiler ayrıca, doğrudan alıcıdan sipariş aldığı Munazzo tarafından belirlenen tedarikçiler için de geçerlidir. Munazzo, bir müşteriyi sebep göstermeden reddedebilir, kabul etmeyebilir.

Madde 7: Ödeme

1. Tüm ödemeler hemen alıcı tarafından iDeal veya başka bir elektronik ödeme yöntemi ile yapılır. Son ödeme süresi 7 gündür.

2. Eğer alıcı zamanında veya tam olarak ödeme yapmamışsa, temerrüde gerek duyulmadığına dair önceden haber vermeksizin, kanunen temerrüde düşülecektir. Bu durumda, bu genel şartlar ve koşulların geçerli olduğu alıcıya Munazzo tarafından yapılan tüm talepler derhal ve hemen talep edilebilir niteliktedir. Bu durumda, alıcı Munazzo’ya, o zaman Hollanda Bankası tarafından uygulanan ve aylık asgari% 8,5 oranında olmak üzere 3 aylık Euribor faiz oranının% 3 üzerinde bir yıllık faiz oranı borçlu olacak. ay.

3. Tahsilatla ilgili tüm masraflar, özellikle yargısız masraflar, alıcıya aittir. Yargı dışı masraflar, asgari tutarın en az 150 € olmasıyla birlikte asgari tutarın en az% 15’ini oluşturur.

4. Alıcının yaptığı her ödeme, önce ödenecek faizleri ve daha sonra da yasal masraflar haricinde tahsilat masraflarını gidermek içindir. Ancak, bu tutarların ödenmesinden sonra, alıcı tarafından yapılan herhangi bir ödeme, en eski ödenmemiş talebin ilk borçlandırılmasıyla birlikte, anaparadaki ödenmemiş alacaklardan düşülecektir.

5. Alıcı, Munazzo’nun aralarında bir anlaşma kapsamında talep ettiği miktarlarla ilgili olarak bir borç iptali başvurusunda bulunma hakkına sahip değildir.

6. Munazzo, sözleşmenin yerine getirilmesi sırasında, alıcı Munazzo’nun talebi üzerine ödeme yükümlülüklerinin yerine getirilmesi için güvenlik temin edene kadar yükümlülüğünün yerine getirilmesini askıya alma hakkına sahiptir. Munazzo ayrıca alıcıya gelecekteki teslimatlar için güvenlik talep etme hakkına sahiptir.

Sadece elektronik olarak fatura, fatura PDF olarak gönderilir.

7. Munazzo, tedarikçilerine dört (4) hafta içinde ödeme yapar. Tedarikçiler, ödeme yapıldıktan sonra bir onay postası alacaklardır.

Madde 8: Munazzo tarafından teslim, teslim süresi, risk

1. Siparişler, XLSupply BV tarafından Munazzo tarafından ilan edilecek bir teslimat programına göre teslim edilecektir. Munazzo bu programı istediği zaman değiştirme veya ayarlama hakkına sahiptir. Alıcı ayrıca, Munazzo tarafından verilen emirlerin ne şekilde verilmesi gerektiği ile ilgili verilen talimatları da yerine getirecektir. Alıcı, Munazzo tarafından belirlenen sipariş yönteminden saparsa, bunun için yapılan (ekstra) maliyetler alıcıya tahsil edilecektir.

2. Yazılı olarak aksi kararlaştırılmadıkça, kabul edilen teslimat süreleri hiçbir zaman son tarih olarak kabul edilemez. Herhangi bir sürenin aşılması riski varsa, Munazzo ve alıcı en kısa sürede danışacaktır. Geç teslimat durumunda, Munazzo’ya (makul bir süreye bağlı olarak) temerrüt notu verilmelidir, bu nedenle XLSupply BV’ye, üzerinde kararlaştırılan yükümlülükleri yerine getirebildiği en az 21 takvim günü makul bir süre verilmelidir.

3. XLSupply BV, yürürlükteki yasal hükümlere göre nakliye yöntemini belirlemek için tamamen ücretsizdir; Ürünlerin, alıcının isteğine göre teslim programına göre teslim edilememesi durumunda, nakliye masrafları tamamen alıcı hesabına aittir.

4. Bu maddenin 3. fıkrasındaki hükümlere halel getirmeksizin, alıcı teslimattan hemen sonra teslim edilen ürünlerden veya bunların parçalarından kaynaklanan veya dolaylı olarak doğrudan veya dolaylı olarak zarar görme riskini üstlenir.

Madde 9: Üçüncü taraf tedarikçi tarafından teslim

1. Munazzo, Munazzo tarafından belirlenmiş üçüncü taraf tedarikçileri kullanmaya yetkilidir. Bir üçüncü taraf tedarikçi seçerken Munazzo gerekli özeni dikkate alacaktır.

2. Üçüncü taraf tedarikçi Munazzo üzerinden ödenecek ürünleri doğrudan alıcıya teslim eder. Her durumda, alıcı ürünleri üçüncü taraf tedarikçiden doğrudan Munazzo’dan sipariş edebilir. Doğrudan teslimat durumunda, üçüncü taraf tedarikçi ile aksi kararlaştırılmadıkça Munazzo’ya ödeme yapılmaya devam edilir, ardından ürünler doğrudan üçüncü taraf tedarikçiye ödenir.

3. Munazzo, üçüncü taraf tedarikçi tarafından yapılan eksikliklerden ve / veya hatalı teslimatlardan sorumlu değildir. Munazzo, üçüncü taraf tedarikçinin eksiklikleri ve / veya hatalı teslimatları durumunda, alıcının üçüncü taraf tedarikçiye karşı verebileceği herhangi bir hasar talebini doldurmada mümkün olduğunca alıcıya yardımcı olacaktır.

Madde 10: Ünvanın saklanması

1. Munazzo tarafından alıcıya verilen tüm ürünlerin mülkiyeti, alıcı, bir satın alma anlaşmasıyla ilgili olarak herhangi bir sebeple Munazzo’nun taleplerini yerine getirmediği sürece veya alıcı herhangi bir sebeple, halen halen çalıştığı sürece başka bir anlaşma ile gerçekleştirilebilir. Alıcı, para cezası, faiz ve masraf talepleri dahil olmak üzere bu tür taahhütlere uymadığı için Munazzo’nun taleplerini ödemediği sürece ödeme yapmamıştır. Bu durumda Munazzo, söz konusu ürünleri mağazadan ve alıcının deposundan çıkarmak için, alıcının sitesine girme dahil, teslim edilen ürünleri kontrol altına alma hakkına sahiptir. Ambalaj asla alıcının mülkü olamaz.

2. Alıcının unvanı altında teslim edilen ürünleri işinin normal davranışı çerçevesinde üçüncü şahıslara satmasına izin verilir. Alıcı, Munazzo tarafından tedarik edilen ürünlerde haciz veya mülksüz haciz kurma hakkına sahip değildir.

3. Madde 7.1’de belirtilen unvanın tutulmasına ek olarak, alıcı, Munazzo’nun ilk talebi üzerine mülksüz bir haciz rezerve etmeyi ve gerektiğinde, Munazzo’nun alıcıya temin ettiği ürünleri, güvenlik olarak temin etmeyi taahhüt eder. Mevcut ve gelecekteki tüm Munazzo iddiaları, ne sebeple olursa olsun.

Madde 11: Munazzo tarafından tedarik edilen ürünlere ilişkin şikayetler

1. Munazzo tarafından teslim edilen ürünlerin teslimatı ve teslim alınmasından sonra, alıcı teslimatın siparişine veya siparişine uygun olup olmadığını kontrol etmelidir. 2. Teslimin görünür kusurları ve / veya eksiklikleri veya fazla raporları hakkındaki şikayetler derhal Munazzo’ya bildirilmelidir, ancak en geç teslim tarihinden sonraki 24 saat içinde bildirilmelidir. Açıklandığı gibi raporlar Munazzo tarafından verilen ve / veya belirtilen otomatik sistemle mümkün olduğunca raporlanmalıdır. Teslim edilen ürünlerle ilgili diğer iddialar, ancak alıcıya kusurun makul bir şekilde tespit edilmesinden sonraki 24 saat içinde Munazzo’ya bildirilirse Munazzo tarafından işleme alınacaktır. Bu sürenin dolmasından sonra, alıcı teslim edilen malları sırayla bulmuş sayılır.

3. Bu madde altındaki haklar sadece ilk alıcı için geçerlidir. Alıcı, teslim edilen malların ödemesini görünür kusurlara dayanarak askıya alma hakkına sahip değildir; şikayetin haklı olduğunu kanıtlarsa, daha sonra geri ödeme yapılabilir.

4. Teslim edilen malların iadesi (iade edilmesi) ancak alıcı tarafından onaylandıktan sonra ve Munazzo’nun yazılı izni ile yapılabilir.

5. Eşyanın değişimi ancak bu değişimin Munazzo adına tanımlanabilir ve suçlu bir yanlış eylem sonucu yapılması isteniyorsa mümkündür. Bu durumda, ürünler, teslim edildiklerinde mühürlü, orijinal (fabrika) ambalajlarda sunulması koşuluyla, bir sonraki gönderimde doğru ürünle değiştirilecektir.

Özetle:

Munazzo sadece aşağıdaki durumlarda iadeleri kabul eder:

1. Ürün testten sonra gereksinimleri karşılamıyor, bu 24 saat içinde müşteri tarafından yazılı olarak bildirilmelidir. Bu süreden sonra hiçbir hak iddia edilemez.

2. Yanlış bir ürün veya miktar teslim edildi. Bu 24 saat içinde Munazzo’ya yazılı olarak bildirilmelidir. İspat yükümlülüğü müşteriye aittir. Yanlış, müşteri tarafından yazılı olarak talep edilen ve Munazzo tarafından yazılı olarak onaylanması gereken siparişlerden sapan bir teslimat anlamına geldiği anlaşılmaktadır. Diğer tüm durumlarda, aksi kararlaştırılmadıkça iade kabul edilmez.

Madde 12: Mücbir Sebep

1. Munazzo, hatalı olması nedeniyle veya yasalar, yasal düzenlemeler veya genel kabul görmüş görüşler çerçevesinde hesaba katılmadığı durumlarda yapılması engellenirse, herhangi bir yükümlülüğü yerine getirmek zorunda değildir.

2. Mücbir sebepler veya sınai grev, ürün arzındaki durgunluk, liman grevleri ve yangın gibi bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer olağanüstü durumlar nedeniyle, Munazzo zaman içerisinde veya Munazzo veya tedarikçilerinin anlaşmaya istinaden süresi içerisinde, Munazzo, sözleşmeyi makul bir süre içerisinde – 3 ay veya – makul bir süre içinde yerine getirmenin mümkün olmaması halinde – sözleşmeyi tamamen veya kısmen ertelendiğini beyan etme hakkına sahiptir.

3. Alıcı, söz konusu davada sözleşmeyi feshetme hakkına sahip değildir.

Madde 13: Sorumluluk

1. Munazzo, alıcının yasal yollarla kanıtlayabildiği ölçüde tazminat ödemek için yasal zorunlulukları kabul eder ve hasarın Munazzo adına ağır ihmal veya ihmalden kaynaklandığını kanıtlar.

2. Madde 13.1’den kaynaklanan zararın sorumluluğu, açıkça verilen ürünler ve / veya sunulan hizmetler ile ilgili olarak, ana parada fatura edilen miktara eşit bir tutarla sınırlıdır.

3. Munazzo’nun çalışanlara ve asistanlara karşı sorumluluk da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle, dolaylı veya ticari zararlar dahil olmak üzere doğrudan ve dolaylı zararlar dahil olmak üzere herhangi bir nedenle zarar görmemesi. Buna ek olarak, alıcı Munazzo’yu, üçüncü şahısların iddialarına karşı, bu maddenin hükümlerini yerine getirerek doğabilecek zarar veya ziyandan tazmin eder.

Madde 14: Fesih

1. Alıcı, sözleşmeden doğan yükümlülüklerinden birini veya birkaçını yerine getirmezse, zamanında yapmazsa veya uygun şekilde uymazsa, Munazzo, ürünlerin teslim edilmesini, daha fazla temyiz ve adli müdahalenin bildirilmeden durdurma hakkına sahiptir ve herhangi bir tazminat ödemek zorunda değildir. ve / veya ilgili alım sözleşmesini, derhal, Munazzo’ya verilen diğer tüm haklara halel getirmeksizin, alıcıya yazılı bildirimde bulunarak sonlandırmak.

2. Fesih sırasında alıcı sözleşmeyi uygulamak için hizmet almış olsaydı, anlaşma yalnızca kısmen feshedilir ve yalnızca henüz Munazzo tarafından yapılmamış olan kısım için çözülür. Munazzo’nun mutabakata varılması için faturalandırmış olduğu tutarlar, sözleşmenin yapılması için halihazırda yapmış ya da teslim ettikleri ile bağlantılı olarak, borçlu kalmaktadır ve fesih sırasında derhal ödenmesi ve ödenmesi gerekmektedir.

3. Munazzo’nun tüm talepleri, alıcının yükümlülüklerini yerine getirmemesi durumunda veya iflas etmesi veya ödemenin askıya alınması durumunda veya alıcı varlıklarına veya bir kısmına serbest erişimini kaybetmesi veya tehdit etmesi durumunda derhal borçlandırılabilir. ne sebeple olursa olsun. kaybetmek. Bu durumda, Munazzo, tazminat hakkına halel getirmeksizin, kısmen veya tamamen alıcıya yazılı bildirimde bulunmak suretiyle, sözleşmeyi hukuki müdahalede bulunmadan derhal yürürlüğe sokma ya da askıya alma hakkına sahiptir.

Madde 15: Alıcının diğer yükümlülükleri

1. Alıcı, iflas etmesi veya ödemenin askıya alınması talep edilmesi veya alıcı ne olursa olsun varlıklarının tamamını veya bir kısmını ücretsiz elden çıkarmasıyla kaybetmek veya tehdit etmek durumunda Munazzo’yu yazılı olarak bilgilendirmekle yükümlüdür.

Madde 16: Değişiklikler

1. Bu genel şartlar ve koşullar Munazzo tarafından değiştirilebilir, ancak bu değişiklikler alıcıya bu değişikliklerden haberdar oluncaya kadar alıcı için geçerli değildir.

Madde 17: Uygulanabilir yasa ve anlaşmazlıklar

1. Munazzo ve alıcı arasındaki anlaşmalara yalnızca Hollanda yasaları uygulanır.

2. Munazzo ve alıcıları arasındaki tüm ihtilaflar, Munazzo ikamet alanındaki yetkili mahkemeye veya Munazzo’nun takdirine bağlı olarak, alıcının ikamet ettiği yerdeki yetkili mahkemeye sunulacaktır.

Madde 18: Telif hakkı web mağazası

1. Telif hakkı tüm fotoğraflarda, resimlerde, metinlerde vs. var. Bunların hiçbiri önceden yazılı izin alınmadan Munazzo’dan kişisel kullanım için devralınamaz. Resimler ve fotoğraflar kopyalanır, bunlar yazılı izin alındıktan sonra kullanılabilir. İzin alınmadıkça, metinlerden ürünlerden ve diğerlerinden web mağazasından kopyalanmasına kesinlikle izin verilmez. (bir link veya webshop platformu üzerinden)Amsterdam Ofis

Zuidplein 36
1077 XV
Amsterdam WTC
Hollanda
+31 (0)20 799 76 17
support@munazzo.com

Office Silicon Valley
4701 Patrick Henry Dr
Building 25
Santa Clara
California 95054
United States of America

Fulfillment Center
Rietveldenweg 41A
5222 AP
‘s-HERTOGENBOSCH
Noord-Brabant
Netherlands
+31 (0)73 624 0420