Tedarikçiler Sıkça Sorulan Sorular

Munazzo nasıl çalışır?
Tedarikçiler için Munazzo, tedarikçilerinin ürün verilerini gelişmiş bir fiyatlandırma ve katalog yönetim sistemi ile zenginleştirmelerini sağlayan benzersiz bir platformdur. Munazzo'ya katılarak, yalnızca ürün feed'inizi dışa aktararak ve satıcılarımızın ürünlerinizi web mağazalarına ve pazarlarına yüklemelerine izin vererek global bir ağa erişebilirsiniz.

Düzenli bir pazar yeri ile fark nedir?
Düzenli bir pazarda, girişlerinizde, incelemelerinizde ve satışlarınızda çok çaba sarf etmeniz gerekir. Munazzo bu görevleri binlerce satıcıya devredecek.

Nasıl tedarikçi olurum?
Web sitemizdeki 'giriş' düğmesine tıklayın. App.munazzo.com sitesine yönlendirileceksiniz. Burada 'tedarikçi' sekmesini seçebilir ve 'tedarikçi hesabı oluştur' düğmesine tıklayabilirsiniz. Tüm bilgileri doldurun. Onayınızı aldıktan sonra envanter dosyanızı yükleyebilirsiniz. Bunu elle de yapabilirsiniz.

Envanter feed'imi hangi formatlarda yükleyebilirim?
Stok feed'inizi aşağıdaki formatlarda yükleme imkanı sunuyoruz: CSV, XML, API, FTP veya manuel. Bu dosyaların, envanteriniz, fiyatınız ve çeşitli ürünlerin EAN / UPC Barkodu hakkında gerçek zamanlı bir izlenim sağlaması önemlidir. Bir yayını manuel olarak yüklemeye karar verirseniz, sistemdeki stok envanterinizi güncellemeniz gerekir. Stok bilgilerinize güvenmek zorundayız.

Manuel envanter yüklemesi ne anlama geliyor?
Teknik bir şahıs ya da dış şahıs kiralamak zorunda kalmadan herkesin ürünlerini kolayca yükleyebileceğine inanıyoruz. Munazzo ile ürünlerinizi kolayca ekleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey UPC / EAN kodları. UPC / EAN kodlarını girerek, elimizden gelen tanımları eşleştireceğiz.

Ürün açıklaması eklemem gerekir mi?
UPC / EAN kodunuzun Munazzo'daki mevcut açıklamalarla eşleşmemesi durumunda, ürün tanımlamanızı kendiniz tanımlamanız gerekecektir.

Ürün açıklamaları ne kadar önemlidir?
ÇOK ÖNEMLİ. Ne kadar çok bilgi verirseniz o kadar çok satış gerçekleştirirsiniz. UPC / EAN kodlarının yanında aşağıdaki özellikler zorunludur: Ürün Başlığı, Açıklama, Resimler, Kullanılabilirlik ve Stok. Bu bilgilerin tamamı satıcılar için çok önemlidir. Bu şekilde ürünlerinizi kolayca bulabilir ve web mağazalarına / pazarlarına listeleyebilirler.

Ürün feed'imi verdikten sonra ne olur?
Munazzo satıcıları ürünleri görecek ve ürünleri sattıkları pazarlara listeleyecek. Günün sonunda o gün satılan ürünlerden bir sipariş listesi alacaksınız. Yapmanız gereken tek şey, eşyaları depomuza göndermek. Müşterilere sipariş ile herşeyi sipariş edeceğiz, paketleyeceğiz ve göndereceğiz.

Paramı ne zaman alacağım?
Paranızı 4 hafta içinde alacaksınız.

Tedarikçi olmanın maliyeti nedir?
Tedarikçiler ücretsiz başvuruda bulunabilirler.Amsterdam Ofis

Zuidplein 36
1077 XV
Amsterdam WTC
Hollanda
+31 (0)20 799 76 17
support@munazzo.com

Office Silicon Valley
4701 Patrick Henry Dr
Building 25
Santa Clara
California 95054
United States of America

Fulfillment Center
Rietveldenweg 41A
5222 AP
‘s-HERTOGENBOSCH
Noord-Brabant
Netherlands
+31 (0)73 624 0420