Satıcılar Sıkça Sorulan Sorular

Neden Munazzo?
Çok sayıda ürünü stokta bulundurmadan satmak istiyorsunuz. Munazzo size ürün detayları dahil binlerce ürünü ithal etme imkanı sunuyor. Sadece bu geniş ürün yelpazesine değil binlerce satış kanalına da erişebiliyorsunuz. Bu şekilde işinizi katlanarak kolayca büyütebilirsiniz.

Munazzo işim için ne yapabilir?
Munazzo ile herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmaz. Munazzo uygulaması son derece kullanıcı dostudur, bu şekilde tüm teknik zorluklardan kaçınabilir ve satış kanallarında, pazarlarda ve hatta kendi web sitenizde satış yapmaya başlayabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünleri seçin ve bunları satış kanallarınızda yayınlayın ve gelirinizin artmasını izleyin.

Munazzo, teslimat + teslimatı nasıl önemsiyor?
Tüm günlük siparişleriniz doğrudan adresinize teslim edilir, paketlenir ve gönderilir. Dropshipment'i dış kaynak olarak kullanmak istemeniz durumunda tüm paketleri birer birer doğrudan müşterilerinize göndereceğiz. Dropshipment üçüncü çeyrekte satışa sunulacak.

Nasıl satıcı olurum?
Satıcı Tescili düğmesine tıklayarak satıcı olabilirsiniz. Tüm şirket bilgilerinizi girmeniz gerekir. Hesabınız onaylandıktan sonra satmaya başlayabilirsiniz.

İthalat ürünleri neler içerir? 
Web sitenize ürün eklemek bazen çok zaman ve çaba gerektirebilir. Bu süreci hızlandırmak için, kataloğumuzdaki ürünleri doğrudan web sitenize yerleştirmenizi sağlayan bir İçe Aktarma Aracı geliştirdik. Bu sadece zamandan ve emekten değil, aynı zamanda ürünlerin yönetimi için de maliyet tasarrufu sağlar.

Gerçek zamanlı stok nedir? 
Belirtilen gerçek zamanlı stok, hemen elimizde bulunan stoktur. Teslim süresinin boyut, ağırlık ve doğa nedeniyle ürün başına değişebileceğini lütfen unutmayın.

Pazarlar nelerdir? 
Bir Pazar yeri, ürün veya hizmet bilgilerinin birden fazla üçüncü tarafça sağlandığı ve işlemlerin piyasa operatörü tarafından işlendiği bir tür e-ticaret sitesidir. Munazzo, yalnızca birkaç tıklamayla tüm pazarlardaki ürünleri listelemenizi sağlar.

Sunulan ürünler orijinal midir? 
Tüm ürünler orijinal, orijinal ve tam üretici garantisi ile.

Her ay iptal edebilir miyim? 
Tüm abonelikler aylık olarak iptal edilebilir, böylece kısa bir süre için daha pahalı bir abonelik deneyebilir veya aboneliğinizi yeni isteklerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Abonelik masrafları ne zaman borçlandırılacak? 
Abonelik maliyetleri takip eden ayın ilk iş gününde işleme koyulur.

Herhangi bir gizli maliyeti var mıdır? 
Kesinlikle değil. Formülümüzün gücü, aboneliklerin şeffaflığı içindedir.Amsterdam Ofis

Zuidplein 36
1077 XV
Amsterdam WTC
Hollanda
+31 (0)20 799 76 17
support@munazzo.com

Office Silicon Valley
4701 Patrick Henry Dr
Building 25
Santa Clara
California 95054
United States of America

Fulfillment Center
Rietveldenweg 41A
5222 AP
‘s-HERTOGENBOSCH
Noord-Brabant
Netherlands
+31 (0)73 624 0420